
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 12-0084B |
| Size: | 12 x 151/4 |
| Catalog Page: | #012/324 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 10 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 31.00" |
| Case Volume: | 6.99653 |
| Case Weight: | 21.50000lb |
| Case Width: | 19.50" |
