
| Item: | 29-0222BL |
| Size: | 153/4 x 12 x 111/2 |
| Catalog Page: | #012/312 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 1.53472 |
| Case Weight: | 22.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |
