
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 30-0036BL |
| Size: | 3 1/4 X 3 1/2 |
| Catalog Page: | #009/214 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 0.95486 |
| Case Weight: | 10.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
