
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 30-0033PK |
| Size: | 2 1/2 X16 3/4 |
| Catalog Page: | #009/214 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 1.08854 |
| Case Weight: | 9.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
