
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 30-0032BL |
| Size: | 1 1/8 x 1 1/8 x 2 |
| Catalog Page: | #012/316 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 18.50" |
| Case Volume: | 1.79861 |
| Case Weight: | 29.50000lb |
| Case Width: | 12.00" |
