
| Item: | 45-0021SV |
| Size: | 31/2 x 1 7/8 x 11/2 |
| Catalog Page: | #012/352 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 1.11111 |
| Case Weight: | 16.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
