
| Item: | 45-0019SV |
| Size: | 2 3/8 x 2 3/8 x 11/4 |
| Catalog Page: | #012/352 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 0.95486 |
| Case Weight: | 13.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
