
| Item: | 45-0003G |
| Size: | 31/2” X 21/4” X 2 |
| Catalog Page: | #011/334 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 9.00" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 1.20312 |
| Case Weight: | 19.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |
