Acrylic Crystal Ice Décor
Bring a touch of sparkle to your party with these acrylic crystal ice decor. These can be used as vase fillers in your centerpieces, table scatter or use to decorate your home.
Each bag is 1lb.
- Apple Green
- 25mm diameter
- Vibrant color
- Approx. 454 grams/ bag
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-0407AP |
| Size: | 1 LB |
| Catalog Page: | #012/111 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 8.00" |
| Case Length: | 15.50" |
| Case Volume: | 0.89699 |
| Case Weight: | 25.00000lb |
| Case Width: | 12.50" |