Acrylic Cross Embellishment 50pc/bag
These faceted acrylic cross flatbacks are useful for table scatter, cell phone case decoration, and more. They can also be used for makeup and nail designs.
- Made of acrylic
- Faceted front and flatback
- 50 pieces/ pkge
- Blue
- Cross design
- Faceted front and flatback
- Approx. 50 pcs/ bag
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-0495BL |
| Size: | |
| Catalog Page: | #011/292 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 50 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 1.33681 |
| Case Weight: | 9.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |