9 Paper Hexagon Plate 20pc/pack
Our partyware is made to be both economical and functional. These plates masure 9 inches in diameter. With over one dozen colors to choose from, we've got your event theme covered. 20 Pieces per pack
| Item: | 35-0327TQ |
| Size: | 9 |
| Catalog Page: | #013/0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 13.50" |
| Case Length: | 17.50" |
| Case Volume: | 1.36719 |
| Case Weight: | 10.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |