75% Alcohol Disinfectant Cotton Large Wipes 80pc/Pack
Like most people we had trouble finding sanitizing wipes during the pandemic. We designed this larger size to be kept on desks, kitchen counters and even near the front door so everyone can grab them as needed. Simply wipe down your surfaces and let them air dry.
- 80pc per pack Cotton towels
- each piece size 7 X 6
| Item: | 48-0019 |
| Size: | 7 x 6 |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 9.50" |
| Case Length: | 14.50" |
| Case Volume: | 1.03631 |
| Case Weight: | 20.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |