75% Alcohol Disinfectant Cotton Large Wipes 10pc/Pack
Like most people we had trouble finding sanitizing wipes during the pandemic. We designed this travel pack to go with you everywhere. Be sure to send a pack with kids in backpacks, place one in your car and keep another in Mom's purse for handy use in any situation.
- 10pc per pack Cotton towels
- each piece size 7 X 6
| Item: | 48-0018 |
| Size: | 7 x 6 |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 15.50" |
| Case Volume: | 1.08536 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |