Poly Resin Quinceañera Figurine 7
Our poly resin quinceañera is dazzling in her dress. Ideal for smaller centerpieces or favors.
- Made of polyresin
- Votive candle and holder included
- Glitter detail on dress
| Item: | PRE696FS |
| Size: | 4 X 8 X 6 |
| Catalog Page: | #004/221 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 2.41000 |
| Case Weight: | 20.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |
WARNING
This product contains glass.