4 PLASTIC CUPS / VASOS DE PLASTICOS
These sturdy Clear Premium Plastic Martini Glasses have a two piece design making it easy to assemble and convenient to store. They're perfect for birthday, shower, wedding, first communion or other events.
- Each pack has 12 pieces
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
.
- Durable design
- Reusable
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
- 5.5 oz. capacity
- 12 pcs/ pack
| Item: | 15-0022 |
| Size: | 4 |
| Catalog Page: | #012/308 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 26.00" |
| Case Volume: | 5.41666 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 18.00" |